F.T.H.U. KOMA oferuje usługi transportowe na terenie całego kraju w następujących dziedzinach:

Wynajem wozideł technologicznych przegubowych wraz z pełną obsługą techniczną i serwisową.

Maszyny te idealnie nadają się do transportu w trudnych warunkach terenowych.
Użytkownik wozidła wybrać może najkrótszą drogę przejazdu między dwoma punktami i wjechać dokładnie na miejsce
załadunku lub wyładunku. Te wszystkie cechy zapewniają osiągnięcie wysokiej wydajności, a dzięki temu ograniczenie kosztów przetransportowania tony.

Transport drogowy oraz technologicznymi samochodami ciężarowymi TERBERG 8x8

Dzięki specyficznej konstrukcji zawieszenia tj: wszystkie cztery osie napędzane i aż trzy z nich skrętne, pełnopneumatyczne zawieszenie, oraz nietypowy rozmiar ogumienia, samochód uzyskuje indywidualne, pozwolenie z Ministerstwa Infrastruktury na poruszanie się po drogach publicznych z większym obciążeniem niż zwykłe wywrotki. DMC 46 000 kg przy masie własnej 19.000 kg daje ładowność 27 000 kg na drogach publicznych!

Natomiast ładowność konstrukcyjna w transporcie technologicznym, przewidziana przez producenta to 35 000 kg. Dzięki wspomnianym wyżej rozwiązaniom konstrukcyjnym, samochód ten, świetnie radzi sobie również w ciężkich warunkach terenowych.

Serwis opon do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych

Właściwie dobrane opony mają znaczny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Warto zadbać, aby były odpowiednio wyważone, ciśnienie w oponie było odpowiednie do jej usytuowania, a bieżnik nie był płytszy niż 1.6 mm. Jeżeli nie jesteś pewien swojego ogumienia przyjedź do nas! Oferujemy bezpłatny przegląd stanu ogumienia i bezpłatne doradztwo w dziedzinie opon i felg.


Współpracujemy z czołówką hurtowni opon i felg samochodowych. U nas znajdziesz oryginalne i niepowtarzalne felgi, a także doskonałej jakości opony – nowe, używane i opony bieżnikowane, zimowe i letnie znanych producentów w przystępnych cenach, a jeżeli nie masz co zrobić ze starymi oponami – możesz je u nas przechować na następny sezon!

 

Szybki KONTAKT

telefony:
TEL/FAX: 14 678 66 88
kom: 605 317 871
fthu.koma@interia.pl